Swimming Pentathlon Club - Hírek

Hírek



2019 évi VB , EB , OB eredményeink


2019.10.03


Guzi Blanka (Junior - 1999)
Öttusa Junior Világbajnokság egyéni: 5.
Öttusa Felnőtt Világbajnokság női váltó: 5.
Öttusa Felnőtt Világkupa mix váltó: 2.
Laser Run Világbajnokság egyéni: 1., csapat: 1., mix váltó: 1.
Öttusa Junior Európa Bajnokság egyéni: 3., mix váltó: 6.
Öttusa Felnőtt Európa Bajnokság döntős
Öttusa Felnőtt Országos Bajnokság egyéni: 2.

Kozma Réka (2005)
Világbajnokság Háromtusa - U17 csapat: 1., egyéni: 9.
Európa Bajnokság Laser Run egyéni: 4., csapat: 2., mix váltó: 3.
Világbajnokság Laser Run - U17 egyéni: 9. , csapat: 2., mix váltó: 9.
Európa Bajnokság Háromtusa egyéni: 9.
Országos Bajnokságok - kéttusa egyéni: 1., Laser Run egyéni: 3., háromtusa egyéni: 1., csapat: 1.

Haraszin Linda (2007)
Európa Bajnokság Laser Run - U13 egyéni: 1., csapat: 1., mix váltó: 3.
Laser Run Világbajnokság - U13 egyéni: 4., csapat: 1., mix váltó: 6.
Országos Bajnokságok - kéttusa egyéni: 6., csapat: 3., váltó: 1., Laser Run egyéni: 1., csapat: 2.

Kozma Laura (2007)
Európa Bajnokság Laser Run - U13 egyéni: 6., csapat: 1.
Laser Run Világbajnokság - U13 egyéni: 8.
Vívás Diákolimpia egyéni: 1.
Országos Bajnokságok - kéttusa egyéni: 4., csapat: 3., váltó:1., Laser Run egyéni: 3., csapat: 2.
háromtusa egyéni: 9., csapat: 1.

Haraszin Gréta (2002)
Európa Bajnokság Négytusa - U19 váltó: 4.
Országos Bajnokság Háromtusa - U19 egyéni: 6., váltó: 2., Laser Run: 2.
Európa Bajnokság Laser Run - Junior egyéni: 5., csapat: 1., mix váltó: 2.

Szabó Alexa (2004)
Európa Bajnokság Laser Run - U19 egyéni: 8. csapat: 1., mix váltó: 4.
Laser Run Világbajnokság - U13 egyéni: 14.
Országos Bajnokságok - háromtusa egyéni: 1., csapat: 2.

Doszpoly Zsombor (2008)
Úszás Országos Bajnokság
100 m gyors: 2.
200 m gyors: 3.
50 m gyors: 5.
100 m hát: 5.
Országos Bajnokságok - kéttusa mix váltó: 6.

Lőcse Hanna (2008)
Országos Bajnokságok - Laser Run csapat: 2.
Országos Bajnokságok - kéttusa mix váltó: 6.
Vívás Diákolimpia egyéni: 1.




Elit Országos Bajnokság - Győr


2018.10.07

Kvalifikációs Elit Országos Bajnokság.
Csak a legjobb 6 ill. legjobb 12 sportolót hívták meg.
Kilenc versenyzőnk eredményei a következők.
Egyéni:
U10: Barta Bodza 2.
U11: Doszpoly Zsombor 1.
U12: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 4.
U15: Kozma Réka 2., Hornyik Hanna 3.
Váltók:
U10: Barta Bodza - Kopcsó Petra 1.
U12: Haraszin Linda - Kozma Laura 2.
U14: Hornyik Hanna - Hornyik Míra 1.
U15: Kozma Réka - Szabó Alexa 1.




Laser-Run Világbajnokság - Dublin


2018.09.30


Kvalifikáció alapján a magyar válogatottal két sportolónk, Haraszin Linda (2007)
és Guzi Blanka (1999) utazott a dublini Laser-Run Világbajnokságra.

Linda Világbajnoki címet szerzett egyéniben, csapatban és váltóban is,
így a fiatalabb sportolók között ő lett a legeredményesebb.

Blanka egyéniben és váltóban lett világbajnok.




Magyar Kupa 5. - Székesfehérvár


2018.09.22


Kéttusa:
U12: Haraszin Linda 1.
U10: Barta Bodza 3.
A felnevezések lehetőségével élve, 4 versenyzőnket 2-3 évjárattal idősebbekkel indítottuk a négytusában.
A várt eredményeket felülmúlva szerepeltek.
Haraszin Gréta 1., Kozma Réka 4., Hornyik Hanna 6.,
Kornyik Míra 7., Kozma Laura 15.
Csapatban 1. (Haraszin Gréta - Kozma Réka - Hornyik Hanna)




Felnőtt Öttusa Világbajnokság - Mexikó


2018.09.07


Junior korosztályú sportolónk Guzi Blanka, a felnőtt válogatottal Mexikóban a VB-n versenyzett.
Váltójuk 5. helyen végzett.




Junior Európa-bajnokság - Prága


2018.08.04


Guzi Blanka Válogatott sportolónk egyéniben 11. csapatban 3. helyen végzett.




Országos Bajnokság - háromtusa egyéni és csapat


2018.07.30


A lányok idősebb korosztályban (U17) indultak.
A megmérettetés kiválóan sikerült.
Eredmények:
U17: Kozma Réka 2., Haraszin Gréta 3., Szabó Alexa 10.
Hornyik Hanna 12., Hornyik Míra 14., Kozma Laura 16.
Haraszin Linda 24., Halász Anna 25.

U17 csapat 2. (Kozma R., Haraszin G., Szabó A.
U17 csapat 3. (Hornyik H., Honyik M., Kozma L.




Országos Bajnokság - kéttusa egyéni, csapat, váltó


2018.07.28


U10: Barta Bodza 4., Tóth Zengő 13., Kopcsó Petra 26.
U10 csapat - 2. (Barta B., Tóth Z., Kopcsó P.)
U11: Lőcse Hanna 26., Doszpoly Zsombor 2., Tóth Regő 7.
U12: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 5., Meleg Anna 35.
U12 csapat 1. (Kozma L., Haraszin L., Meleg A.)
U14: Kozma Réka 1.

Váltók:
U10 - 1. Barta Bodza - Tóth Zengő
U11 - 2. Doszpoly Zsombor - Tóth Regő
- 7. Lőcse Hanna - Kerekes Diána
U12 - 1. Kozma Laura - Haraszin Linda
U14 - 1. Hornyik Hanna - Hornyik Míra
U15 - 1. Kozma Réka - Szabó Alexa




Laser-run - Székesfehérvár


2018.07.21


II. Laser-run kvalifikációs versenyen.
Két sportolónk került be a válogatottba, a szeptemberben megrendezésre kerülő Világbajnoksága: Guzi Blanka (1999) és Haraszin Linda (2007)
További eredmények:
U13: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 2.
U15: Hornyik Hanna 2., Kozma Réka 3.,
Hornyik Míra 5., Szilágyi Gellért 7.
U17: Haraszin Gréta 7., Pócs Levente: 12.
U19: Szilágyi Bulcsú 5.
Junior: Guzi Blanka 1.
Gratulálunk.




Delfin Országos Bajnokság - Győr


2018.07.07


Doszpoly Zsombor eredményei a következők:
50 m gyors - 2.
100 m gyors - 2.
200 m gyors - 2.
100 m hát - 5.
Gratulálunk !




MK 4. egyéni és váltó - Mór


2018.06.24

Eredmények váltó: U10: Barta Bodza - Tóth Zengő 1. --- U11: Doszpoly Zsombor - Tóth Regő 2. --- U12: Kozma Laura - Haraszin Linda 1.
U14: Hornyik Hanna - Hornyik Míra 1. --- U15: Kozma Réka - Halász Anna 4. --- U15: Szabó Alexa - Szilágyi Gellért 2.
Egyéniben: Kozma Réka 1.--- Kozma Laura 3.--- Haraszin Linda 5. --- Meleg Anna 29. ---- U12 lány csapat: 1. --- Lőcse Hanna 18.
Doszpoly Zsombor 2. --- Tóth Regő 7. --- Lipták Ádám 27. --- U11 fiú csapat : 2. --- Kerekes Diána 26. --- Barta Bodza 4. --- Tóth Zengő 20.




Junior EB - Barcelona


2018.06.19


Öttusás sportolónk Guzi Blanka a Junior EB-n egyéniben ezüst, csapatban arany érmet szerzett.




Utánpótlás Országos Bajnokság - Budapest


2018.05.26


Guzi Blanka (1999) öttusában, a 2-3 évvel idősebbek között Utánpótlás Országos Bajnok lett.
Haraszin Gréta (2002) négy tusában indult a 22-24 évesek között 19. helyen végzett.




National Ranking Competition - Drzonkow


2018.03.29


Guzi Blanka a felnőtt nemzetközi öttusa versenyen, magyar válogatottként,
összetettben a 7. helyen végzett.




Magyar Kupa 1. - Székesfehérvár


2018.03.25


Eredmények:
U10 : Barta Bodza 3., Tóth Zengő Katalin 9.
U11: Doszpoly Zsombor 2., Tóth Regő Ágoston 8.
U11: Lőcse Hanna 13., Kerekes Diána 27.,
U12: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 2., Meleg Anna 37.
U12 csapat 1. (Kozma L., Haraszin L., Meleg A.)
Háromtusa:
U15: Hornyik Hanna 1., Kozma Réka 8.
U17: Szilágyi Gellért 16.
Halász Anna 24., Lövei Gréta 27., Dédesi Kriszti 32.




Junior Országos Bajnokság - Budapest


2018.03.14


Guzi Blanka öt szám után 7., Haraszin Gréta négy szám teljesítése után a 16. helyen végzett.
Blanka ezzel az eredményével kijutott, a lengyel kvótaszerző nemzetközi versenyre.




Hajós Alfréd Kupa - Debrecen


2018.02.24


Doszpoly Zsombor 100 m hát és 200 m gyorsúszásban aranyérmet szerzett.




Ifi "A" Országos Bajnokság - Tata


2018.02.18


Két sportolónk vett részt a Tatán megrendezett négytusa Ifi "A" OB megmérettetésen. Az idősebbek között Haraszin Gréta a 7. helyen, Szilágyi Bulcsú a 9. helyen végzett.




Magyar Kupa 5 - Budapest


2017.09.24


Sportolóin egy részét 2 - 3 évjárattal fentebb neveztük, így többségük először indulhatott négytusában.
Rendkívül szép eredményekkel végeztek a 2001-es születésűek között.
Négytusa egyéni:
Hornyik Míra (2005) - 2. helyezés, Lövei Gréta(2004) - 5., Haraszin Gréta (2002) - 6.
Női csapat: 2.(Hornyik M. - Lövei G. - Haraszin G.)
Szabó Alexa (2004) - 7., Hornyik Hanna (2005) - 8., Szilágyi Bulcsú (2001) - 4., Szilágyi Gellért (2004) - 21.

Háromtusa:
U14: Kozma Réka (2005) - 3., Halász Anna (2004) - 6.
Kéttusa:
U10: Löcse Hanna 5., Barta Bodza 12., Kerekes Dia 19., Kiss Lorina 24.
U10 fiú : Doszpoly Zsombor 1., Tóth Regő 5.
U11: Kozma Laura 2., Haraszin Linda 9.

Képeket folyamatosan töltjük a galériába.




Versenyek eredményei


2017.08.30

Az elmúlt hónapok eredményei.

Junior Országos Bajnokság - Budapest Guzi Blanka 14.

Magyar Kupa 2. - Mór
Kéttusa:
U10: Tóth Regő 1., Doszpoly Zsombor 2., Barta Bodza 16., Löcs Hanna 19.
U11: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 12., Meleg Anna 19., Csapat: 1.
U13: Kozma Réka 1., Hornyik Hanna 2., Hornyik Míra 4., Csapat: 1.
U14: Szabó Alexa 1., Halász Anna 9., Dédesi Krisztina 19., Csapat: 2.
Szilágyi Gellért 7.,
Háromtusa:
Lövei Gréta 10., Haraszin Gréta 16., Szilágyi Bulcsú 11., Filip Zoárd 22.

Magyar Kupa 4. - Kecskemét - háromtusa
Szabó Alexa 1., Lövei Gréta 12., Haraszin Gréta 16., Filip Zoárd 18., Szilágyi Bulcsú 19.

OB - U19 - Budapest
Guzi Blanka 10., Haraszin Gréta 21., Szilágyi Bulcsú 21.

Magyar Kupa 3. - Csepel
Kéttusa:
U10: Tóth Regő 2., Doszpoly Zsombor 3., Lipták Ádám 19., Barta Bodza 13., Löcse Hanna 15.
U11: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 12., Meleg Anna 21.,Gyarmati Ádám 20., Lány csapat: 1.
U13: Hornyik Hanna 2., Hornyik Míra 3.
U14: Szabó Alexa 1., Halász Anna 9., Szilágyi Gellért 3.
Háromtusa:
Állólövészettel: Lövei Gréta 7., Pócs Levente 10.,
Kombinált lövészettel: Haraszin Gréta 12., Szilágyi Bulcsú 9.

ÚSZÁS: DOSZPOLY ZSOMBOR - DELFIN OB - Debrecen
100 m gyorson Országos Bajnok, 50 és 200 m -en 2. helyezés

Magyar Kupa 4. - Hódmezővásárhely
Kéttusa
U10: Barta Bodza 12., Tóth Regő 3.
U11: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 7., Meleg Anna 13., Gyarmati Ádám 11. Lány csapat:1.
U13: Hornyik Hanna 2., Hornyik Míra 3.
U14: Szabó Alexa 1., Halász Anna 14., Szilágyi Gellért 3.
Kéttusa váltó:
U10: Barta Bodza - Kopcsó Petra 4., Kiss Lorina - Kerekes Diána 7.,
Doszpoly Zsombor - Tóth Regő 1., Tóth Zengő - Veréb-Fekete Bence 7.
U11: Kozma Laura - Haraszin Linda 1., Meleg Anna - Gyarmati Ádám 3.
U13: Hornyik Hanna - Hornyik Míra 1.
U14: Halász Anna - Dédesi Krisztina 4., Szabó Alexa - Szilágyi Gellért 2.

Kéttusa Országos Bajnokság - Székesfehérvár
U10: Löcse Hanna 8., Barta Bodza 13., Kopcsó Petra 24., Csapat: 3.
Doszpoly Zsombor 1., Tóth Regő 2., Lipták Ádám 18., Csapat: 2.
U11: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 8., Meleg Anna 21., Csapat 2.
U13: Hornyik Hanna 2., Hornyik Míra 9.
U14: Szabó Alexa 2., Halász Anna 11., Szilágyi Gellért 7.

Kéttusa Országos Bajnokság váltó - Székesfehérvár
U10: Löcse Hanna - Barta Bodza 3., Tóth Zengő - Kopcsó Petra 8.
Doszpoly Zsombor - Tóth Regő 1., Kiss Lorina - Lipták Ádám 9.
U11: Kozma Laura - Haraszin Linda 2., Meleg Anna - Gyarmati Ádám 6.
U13: hornyik Hanna - Hornyik Míra 1.
U14: Halász Anna - Dédesi Krisztina 4., Szabó Alexa - Szilágyi Gellért 2.

Háromtusa Országos Bajnokság - Székesfehérvár
U15: Szabó Alexa 1., Lövei Gréta 8., Hornyik Hanna 14.,
Hornyik Míra 16., Csapat: Szabó A. - Lövei G. - Hornyik H.: 2.
U15: Szilágyi Gellért 7.
U17: Haraszin Gréta 6.
U19: Guzi Blanka 2.

Háromtusa Országos Bajnokság - váltó
U19: Guzi Blanka - Haraszin Gréta 2.

Képek a galériában.




Tapolcai Vakáció


2017.07.08


A nyári táboraink képeit, Tapolcai Vakáció facebook oldalon megtekinthetik.




Vívóedzés


2017.05.19


Képek a galériában.




Miniszteri kitüntetés - Budapest Vigadó


2017.05.11


Fázold Henrik edzőnk, a Magyar Köztársaság kiváló nevelőedzője, most miniszteri elismerésként Eszterházi Miksa díjban részesült.




Négy verseny eredményei


2017.05.08


Junior Országos Bajnokság - (öttusa) - 2017.04.14. Budapest
Guzi Blanka 14., Haraszin Gréta 26.

Magyar Kupa 2. (kéttusa) - 2017.04.22. Mór
U10: Tóth Regő 1., Doszpoly Zsombor 2., Barta Bodza 16., Lőcse Hanna 19.
U11: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 12., Meleg Anna 19., Csapat: 1., Gyarmati Ádám 21.
U13: Kozma Réka 1., Hornyik Hanna 2., Hornyik Míra 4., Csapat: 1.
U14: Szabó Alexa 1., Halász Anna 9., Dédesi Krisztina 19., Csapat: 2., Szilágyi Gellért 7.

Magyar Kupa 2. - (háromtusa) - 2017.04.23. Mór
U15: Lövei Gréta 10.
U16 - 17: Haraszin Gréta 16., Szilágyi Bulcsú 11., Filip Zoárd 22.

Magyar Kupa 3. - (háromtusa) - 2017.05.08. Kecskemét
U15: Szabó Alexa 1., Lövei Gréta 12.
U16 - 17: Haraszin Gréta 22., Szilágyi Bulcsú 18., Filuip Zoárd 21.




Két- és Háromtusa Magyar Kupa 1.


2017.03.26


Székesfehérváron három napos versenyen vettek részt sportolóink.
Első nap a kéttusa egyéni, második nap háromtusa egyéni, harmadik nap a váltok.
Eredmények a következők.
Egyéni kéttusa.
2008 - 09: Doszpoly Zsombor 1., Tóth Regő 3., Veréb-Fekete Bence 18., Barta Bodza 19., Lőcse Hanna 25.
2007: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 15., Meleg Anna 23., Gyarmati Ádám 17.
2005: Kozma Réka 1., Hornyik Hanna 3., Hornyik Míra 6.
2005 lány CSAPAT: 1.
2004: Szabó Alexa 2., Halász Anna 8., Dédesi Krisztina 19., Szilágyi Gellért 5.
2004 Lány CSAPAT : 1.
Egyéni háromtusa:
Lövei Gréta 7., Haraszin Gréta 11., Filip Zoárd 31.

Váltók:
2008-09: Doszpoly Zsombor - Tóth Regő : 1., Veréb-Fekete Bence - Lipták Ádám: 6.
Barta Bodza - Lőcse Hanna : 4.
2007: Kozma Laura - Haraszin Linda : 2., Meleg Anna - Gyarmati Ádám: 5.
2005: Hornyik Hanna - Hornyik Míra : 2.
2004: Szabó Alexa - Kozma Réka: 1., Halász Anna - Dédesi Krisztina: 4.
Lövei Gréta - Szilágyi Gellért: 4.




Diákolimpia - Doszpoly Zsombor két arany


2017.03.18


Egyesületünk sportolója Doszpoly Zsombor márc 11-én a Víz Világnapja úszóversenyen 5 versenyszámot nyert meg.
Az ezt követő hétvégén Zsombi az Országos Diákolimpián két versenyszám bajnokaként állhatott a dobogó legfelső fokára.
Gratulálunk !!!
Képek a galériában.




Lovasképesítő vizsga


2016.10.31


Guzi Blanka sikeres "B" lovasképesítő vizsgát tett.




Elit Országos Bajnokság


2016.10.23


Eredmények:
Bajnokok egyéniben:
Kozma Laura (U10), Kozma Réka (U12), Szabó Alexa (U13)
Bajnok váltók:
U12 : Hornyik Hanna - Hornyik Míra
U13 : Szabó Alexa - Kozma Réka

További egyéni eredmények:
Hornyik Hanna 2., Halász Anna 3., Haraszin Gréta 3., Hornyik Míra 4.,
Szilágyi Gellért 6., Filip zoárd 6., Haraszin Linda 10., Pócs Levente 12.,
Tóth Regő Ágoston 14., Gyarmati Ádám 16.

Váltók:
U10 lány: 2. hely Kozma Laura - Haraszin Linda
U10 fiú: 3. Doszpoly Zsombor - Gyarmati Ádám
U13 lány: 6. Lövei Gréta - Rácz Boróka
U13 mix: 3. Halász Anna - Szilágyi Gellért
U15 mix: 2. Haraszin Gréta - Filip Zoárd

Képek - galéria !




Országos Bajnokságok - Két- és háromtusa


2016.10.07


Eredményeink:
Országos Bajnokok:
U10 - Kozma Laura, U12 - Kozma Réka, Ifi A - Guzi Blanka,
U13-as lány csapat: Halász Anna, Szabó Alexa, Dédesi Krisztina,
U10 lány váltó: Kozma Laura, Haraszin Linda
U13 lány váltó: Szabó Alexa, Kozma Réka,
U15 mix váltó: Haraszin Gréta, Filip Zoárd

További helyezések egyéniben:
Ezüst érem: Halász Anna , Szilágyi Gellért
Bronz: Hornyik Míra, Szabó Alexa,
Haraszin Gréta 4., Filip Zoárd 5., Gyarmati Ádám 6., Haraszin Linda 7.
Pócs Levente 9., Tóth Regő 10., Dédesi Krisztina 11., Szilágyi Búlcsú 11.,
Lövei Gréta 28., Meleg Anna 28., Lövei Vanda 44.,

Csapat és váltók:
U10 lány csapat 2 hely: Kozma Laura - Haraszin Linda - Meleg Anna,
U12 lány váltó 2. : Hornyik Míra - Hornyik Hanna,
U13 lány váltó 2. : Halász Anna - Dédesi Krisztina
U10 fiú váltó 3. : Gyarmati Ádám - Doszpoly Zsombor,
U13 mix váltó 4. : Lövei Gréta - Szilágyi Gellért,
U10 mix váltó 5. : Meleg Anna - Tóth Regő.

Fényképek - galéria.




Magyar Kupa: Ifi + "U"egyéni - váltó - csapat


2016.07.03

Eredmények a következők:
U10: Kozma Laura 1., Haraszin Linda 8., Meleg Anna 28.
U10: Gyarmati Ádám 11., Tóth Regő 14.,
U11: Lövei Vanda 34.
U12: Kozma Réka 1., Hornyik Hanna 2., Hornyik Míra 4., Csapat: 1.
U13: Szabó Alexa 2., Halász Anna 6., Dédesi Krisztina 12.,
Lövei Gréta 19. Csapat: 1. U13: Szilágyi Gellért 5.
U14: Pócs Levente 9.
U15: Haraszin Gréta 7., Filip Zoárd 6.,
Ifi B: Szilágyi Bulcsú 14.
Váltók:
U10: Kozma Laura - Haraszin Linda 2., Doszpoly Zsombor - Tóth Regő 5.,
Veréb - Fekete Bence - Lipták Ádám 12., Gyarmati Ádám - Meleg Anna 7.
U12: Hornyik Hanna - Hornyik Míra 1
U13: Kozma Réka - Szabó Alexa 1., Halász Anna - Dédesi Kriszti 3.,
Lövei Gréta - Szilágyi Gellért 6.
U15 Haraszin Gréta - Filip Zoárd 2.
Képek a galériában.




Versenyek összesítője - május - június


2016.07.03

Technikai okok miatt az oldalt nem lehetett szerkeszteni, így most egy összesítőt teszünk fel. Mindenkinek gratulálunk az eredményeihez.

MÁJUS 21 . MAGYAR KUPA 2 - CSEPEL
Háromtusa:
Haraszin Gréta: 2.
Szilágyi Bulcsú: 15.
Kéttusa egyéni:
U10:Kozma Laura 1., Haraszin Linda - 9., Tóth Regő - 9., Gyarmati dám - 16.
U12: Hornyik Hanna - 1., Hornyik Míra - 3.
U13: Szabó Alexa - 7., Dédesi Kriszti - 13., Lövei Gréta - 20. Csapat - 3., Szilágyi Gellért - 6
U14: Pócs Levente - 7.


MÁJUS 28.
- Hosszútávúszó Országos Bajnokság: Hornyik Hanna - 1500 m - 5. helyezés

- Hajós Alfréd Nagydíj: Doszpoly Zsombor 100 hát - 3.

- SZERENCS Amatőr Úszóverseny:
Haraszin Linda: 50 gyors - 1. , 50 hát - 1. , 50 mell - 4.
Gyarmati Ádám: 50 gyors - 2. , 50 mell - 2.
Tóth Zengő : 50 gyors - 1., 50 mell - 1., 50 hát - 2.
Veréb-Fekete Bence: 50 gyors - 4., 50 hát - 2., 50 mell - 2.
Fazekas Hanna: 50 gyors - 2., 50 mell - 2., 50 hát - 6.
Meleg Anna: 50 gyors - 2., 50 hát - 6., 50 mell - 5.
Lipták Ádám: 50 gyors - 3., 50 hát - 4., 50 mell - 4.
Lány váltó - 3. (Haraszin L., Fazekas H., Meleg A., Tóth Z.)

JÚNIUS 04. MVSI Kupa - Miskolc:
Doszpoly Zsombor: 50 gyors - 1., 50 hát - 1., 100 gyors - 1.
Kozma Réka: 50 gyors - 4., 200 mell - 2.,
Kozma Laura: 50 gyors - 1., 200 mell - 1.
Hornyik Mira: 200 mell - 1., 50 gyors - 6.
Hornyik Hanna: 50 gyors - 2.

JÚNIUS 11. BÉKA TALÁLKOZÓ - Budapest
Doszpoly Zsombor : 3 arany - 50 gyors, 50 hát, 100 gyors

JÚNIUS 11 - 12. Magyar Kupa 3. - Székesfehérvár
- Kéttusa egyéni:
U10: Kozma Laura - 1., Haraszin Linda - 8., Meleg Anna - 24.
U10: Gyarmatui Ádám - 13., Tóth Regő - 16.
U11: Lövei Vanda - 33.
U12 Hornyik Hanna - 1., Kozma Réka - 2., Hornyik Mira - 3. Csapat - 1.
U13: Szabó Alexa - 4., Dédesi Kriszti - 13., Halász Anna - 16., Lövei Gréta - 22. Csapat - 2,
Szilágyi Gellért 12., Pócs Levente - 9.
- Kéttusa váltó:
U10: Kozma Laura - Haraszin Linda: 1., Doszpoly Zsombor - Gyarmati Ádám 4.
Meleg Anna - Tóth Regő: 9., Fazekas Hanna - Lipták Ádám: 15.
U11: Lövei Vanda - Veréb - Fekete Bence: 15.
U12: Hornyik Hanna - Hornyik Mira: 1.
U13 : Szabó Alexa - Kozma Réka: 1., Dédesi Krisztina - Halász Anna - 3.
Szilágyi Gellért - Lövei Gréta: 6.
U14: Haraszin Gréta - Filip Zoárd: 2.

JÚNIUS 22 - 24. Delfin Országos Bajnokság - Hódmezővásárhely
Kozma Laura : 50 mell: 2., 50 gyors: 3., 100 mell: 5., 200 mell: 5., 100 gyors: 8.

JÚLIUS 01. V. MK háromtusa - Budapest
Filip Zoárd : 8. , Szilágyi Bulcsú: 12.

JÚLIUS 09. Magyar Kupa 4. kéttusa - MÓR
U10: Kozma Laura - 1., Haraszin Linda - 11., Meleg Anna - 31.,
Tóth Regő - 15., Gyarmati Ádám - 21.
U12: Kozma Réka - 1., Hornyik Hanna - 3., Hornyik Mira - 5. Csapat. 1.
U13: Szabó Alexa - 4., Halász Anna - 12., Dédesi Krisztina - 14.
Szilágyi Gellért - 4., Pócs Levente - 11.





Lovastanyán természetnap


2016.06.30


42 gyermek részére egész napos kirándulást szerveztünk a Szilvásvölgyi Lovasfarmra.
A fiatalok megismerkedtek a lótartással, lóápolással valamint a lovak szokásaival életével.
Képek a galériában.




Edzőtábor - lövészet - KSI


2016.04.30


Sportolóink edzőtáborának helyszíne: Budapest - KSI.
Az állólövészet gyakorlása volt a cél.
Képek - galéria.





2016.04.10


Pénteken a háromtusások versenyén mindhárom sportolónk a 8. helyen végzett.
Ifi B: Szilágyi Bulcsú, U15: Haraszin Gréta, Filip Zoárd.

Szombaton a kéttusa eredmények a következők:
U10:
Kozma Laura 1., Haraszin Linda 9.,
U12:
Kozma Réka 1. , Hornyik Hanna 2., Hornyik Míra 4.
Csapatban a három lány 1. helyezést ért el.
U13:
Szabó Alexa 2., Halász Anna 4., Dédesi Krisztina 10.
Csapatban az 1. helyen végeztek
Szilágyi Gellért 7.
U14:
Pócs Levente 5.




Edzőtábor - Hajdúszoboszló


2016.04.07


Hajdúszoboszlói 5 napos edzőtáborunk képválogatása a galériában.




Háromtusa MK 1 - Székesfehérvár


2016.03.18


Első háromtusa Magyar Kupa az Ifi B és U 15-14 -nek.
A csapat tagjai: Haraszin Gréta, Szilágyi Bulcsú,
Filip Zoárd, Pócs Levente.




Díjátadó - Miskolc Megyeháza


2016.03.11


Egyesületünk a következőket jelölte a 2015. év eredményei alapján
a B.A.Z. Megyei Úszó Szövetség Díjátadó ünnepségére.

Országos Bajnoki eredményei alapján:
Hornyik Hanna, Kozma Réka, Hornyik Míra, Cseke Balázs.

Egyesületünk eredményes úszói:
Kozma Laura, Doszpoly Zsombor, Halász Anna, Dédesi Krisztina.

Eredményes amatőr úszók:
Fazekas Hanna, Meleg Anna, Lipták Ádám
Tóth Zengő Katalin, Tóth Regő Ágoston

Galéria - képek !!




Víz Világnapja Úszóverseny - Miskolc


2016.03.06


Eredmények:
Kozma Laura: 200 gyors - 1., 100 mell - 1., 50 mell - 1.
Doszpoly Zsombor: 50 gyors - 1., 50 hát - 1., 50 mell - 4.
Hornyik Hanna: 200 gyors - 1., 200 vegyes - 4., 100 mell - 6.
Kozma Réka: 100 mell - 1., 200 gyors - 4.
4 x 100 gyors váltó - 2. ( Dédesi Kriszti - Szabó Alexa,
Halász Anna, Lövei Gréta )
Szilágyi Gellért: 200 vegyes - 7., 200 gyors - 11.
Lövei Gréta: 200 hát - 11.
Haraszin Linda: 50 mell - 8., 100 mell - 10.
Lövei Vanda: 100 mell - 23.
Képek a galériában.




Megyei Diákolimpia


2016.02.10


Eredmények:
50 m gyors:
Hornyik Hanna 1.
Kozma Laura 1.
Cseke Balázs 1.
Kozma Réka 2.
Hornyik Míra 3.
50 m mell:
Kozma Laura 1.
Hornyik Míra 2.
Kozma Réka 3.
Képek - galéria.




Székesfehérvár - 8.11 korosztályos úszóverseny


2016.01.31


Eredmények :
Doszpoly Zsombor (2008)
50 m hát - 1.
50 m gyors - 1.
Galéria !




Tesztverseny - Székesfehérvár


2016.01.10



Eredmények:
Haraszin Gréta - 2.
Szilágyi Bulcsú - 5.
Filip Zoárd - 6.
Pócs Levente - 9. (Az idősebb korosztályban.)
Képek a galériában.




Karácsonyi váltó


2015.12.23


Békés, Boldog Karácsonyt !!!
Képek - galéria.




Lézerlövészet


2015.12.22


Képek a galériában.




Országos Bajnokok - Díjátadó ünnepsége


2015.12.17


Egyesületünk Országos Bajnokai 2015 - ben.
Kozma Réka
Hornyik Hanna
Hornyik Míra
Cseke Balázs
Halász Anna
Szabó Alexa
Dédesi Krisztina
Szilágyi Gellért
Haraszin Gréta
Filip Zoárd
Edző: Fázold Henrik




Edzőtábor - Budapest


2015.12.13


Edzőtábor képei a galériában.




Magyar Öttusa Szövetség - Díjátadó vacsora


2015.12.10


Egyesületünkből három sportoló kapott meghívást : Halász Anna, Kozma Réka és Cseke Balázs. Ők az Elit Országos Bajnokság egyéni aranyérmesei voltak.
Képek a galériában




Bitskey Emlékverseny - Miskolc


2015.11.29


A versenyen hét versenyzőnk vett részt .
Eredmények:
100 gyors: 1. Margitai Lili (1997), 2. Hornyik Hanna (2005),
4. Cseke Balázs (2005), 6. Kozma Réka (2005)
200 mell: 1. Hornyik Míra (2005), 3. Kozma Réka (2007)
100 mell: 1. Kozma Laura (2007),
50 pille: 3. Kozma Laura
50 gyors: 1. Doszpoly Zsombor (2008)
50 hát : 4. Doszpoly Zsombor




Megyei Bajnokság


2015.11.14


Megyei Bajnokok lettek:
Kozma Laura: 50 gyors, 50 hát, 50 pille, 200 gyors
Margitai Lili: 100 gyors, 100 mell, 100 hát, 100 pille,400 gyors
Halász Anna: 100 gyors, 400 gyors
Hornyik Hanna: 100 gyors, 400 gyors
Cseke Balázs: 100 gyors
Hornyik Míra: 100 mell
Amatőr Megyei Bajnokok:
Fazekas Hanna: 50 gyors, 50, mell, 50 hát
Tóth Zengő: 50 gyors, 50 mell, 50 hát
Doszpoly Zsombor: 50 gyors, 50 hát
Tóth Regő: 50 mell
Domonkos Petra: 50 hát
Ezenkívül számtalan ezüst és bronzérmet is nyertünk.
Jegyzőkönyvek megtekinthetők:
https://www.facebook.com/events/1166366586725176/
https://www.facebook.com/events/396816690514713/




Elit OB - Hódmezővásárhely


2015.10.18


Az Elit Országos Bajnokságra az év versenyei alapján a legjobb 12 egyéni sportoló és 6 váltó meghívása történik.
Egyesületünkből 15 versenyző szerezte meg a kvalifikációt.

Egyéniben három bajnoki címet szereztünk:
Kozma Réka (2005)
Halász Anna (2004)
Cseke Balázs (2005)
2. hely:Kozma Laura - 3. hely: Hornyik Hanna
4. Szilágyi Gellért, 5. Haraszin Gréta,
6. Hornyik Míra, Fodor Virág
7. Pócs Levente 9. Dédesi Krisztina
12. Szabó Alexa

Váltók - három bajnoki cím:
Hornyik Hanna - Hornyik Míra
Kozma Réka - Cseke Balázs
Halász Anna - Dédesi Krisztina
2. hely: Haraszin Gréta - Filip Zoárd
3. hely: Kozma Laura - Haraszin Linda
3. hely: Lövei Gréta - Szilágyi Gellért
4. hely: Fodor Virág - Pócs Levente
A képeket folyamatosa töltjük.





Országos Bajnokság (kéttusa) - Mór


2015.10.03


Országos Bajnokok:
2004. szül. csapat ( Halász Anna, Szabó Alexa, Dédesi Krisztina )
2005. mix váltó ( Kozma Réka, Cseke Balázs )
2004. mix váltó ( Szabó Alexa, Szilágyi Gellért )
2002. mix váltó ( Haraszin Gréta, Filip Zoárd )

Érmesek:
Egyéni - ezüst: Kozma Laura (2007), Kozma Réka (2005),
Cseke Balázs (2005), Halász Anna (2004)
Egyéni - bronz: Hornyik Hanna (2005)
Csapat - bronz: 2006.szül. ( Kozma Laura, Lövei Vanda, Haraszin Linda )
Mix váltó (2003) - bronz: Fodor Virág, Pócs Levente

További eredmények:
4. Szabó Alexa (2004), 5. Szilágyi Gellért (2004), 6. Haraszin Gréta
6. Mix váltó 2001 - Lövei Gréta, Szilágyi Bulcsú,
7. Pócs Levente (2003), 8. Szilágyi Bulcsú (2001), 10. Fodor Virág (2003)

Képek - galéria.




Magyar Kupa 5. - Budapest


2015.08.01


Eredmények:
Kozma Réka 1.
2005-ös lány csapat: 1. (Kozma Réka, Hornyik Hanna, Kozma Laura)
2004-es lány csapat: 1. (Szabó Alexa, Halász Anna, Hornyik Míra)
Hornyik Hanna : 3.
Szabó Alexa : 3.
Halász Anna : 4.
Szilágyi Gellért: 5.
Fodor Virág : 5.
Haraszin Gréta : 5.
Filip Zoárd: 7.
Pócs Levente: 8.
Szilágyi Bulcsú: 9.
Hornyik Míra: 9. (egy korosztállyal idősebbeknél)
Dédesi Krisztina: 11.
Kozma Laura: 13. (egy korosztállyal idősebbeknél)
Lövei Vanda: 24.




Facebook - Tapolcai Vakáció 2015.


2015.07.25


Tapolcai Vakáció nyári táborunk turnusairól készült képek a Facebookon .
("Tapolcai Vakáció" oldalon)




Delfin Országos Bajnokság - Hódmezővásárhely


2015.07.10

Eredmények:
50 m gyors: Hornyik Hanna 3., Cseke Balázs 7.
100 m mell: Kozma Réka 6., Hornyik Míra 7.
Képek a galériában.




Magyar Kupa 4. - Székesfehérvár


2015.07.05

Eredmények - egyéni és csapat:
Koma Réka 1., Cseke Balázs 1., 2005-ös csapat 1. (Kozma Réka, Hornyik Hanna, Hornyik Míra)
Kozma Laura 2., Hornyik Hanna 2. 2004-es csapat 2. (Szabó Alexa, Halász Anna, Dédesi Krisztina)
Hornyik Míra 4., Halász Anna 5., Szilágyi Gellért 5., Szabó Alexa 6., Haraszin Gréta 6., Pócs Levente 8.,
Dédesi Krisztina 13., Fodor Virág 14., Lövei Gréta 17., Szilágyi Bulcsú 18., Lövei Vanda 19.,

Váltó:
2005-es lány: 1. (Kozma Réka, Hornyik Hanna)
2005-ös mix : 1. (Hornyik Míra, Cseke Balázs)
2004-es lány: 1. (Halász Anna, Dédesi Krisztina)
2006-os lány: 3. (Kozma Laura, Lövei Vanda)
2004-es mix: 3. (Szabó Alexa, Szilágyi Gellért)
2003-as mix: 3. (Fodor Virág, Pócs Levente)
2002-es mix: 2. (Haraszin Gréta, Filip Zoárd)




Tapolcai Vakáció 2015.


2015.06.24


Tapolcai Vakáció nyári táborunk turnusairól készült képek a Facebookon .
("Tapolcai Vakáció" oldalon)




Szalonnasütés - "Minik"


2015.06.19


Galéria !!!




Edzőtábor - Székesfehérvár


2015.06.12


Képek a galériában.




Magyar Kupa 3. - Székesfehérvár


2015.06.06


Eredmények:
U10: Kozma Laura 1. - Lövei Vanda 17.
U11:Hornyik Hanna1. - Kozma Réka 2. - Hornyik Míra 4.
U11 lány csapat 1. (Hornyik Hanna, Kozma Réka, Hornyik Míra)
U11: Cseke Balázs 2.
U12: Halász Anna 3. - Szabó Alexa 6. - Dédesi Krisztina 7. - Rácz Boróka 16. - Lövei Gréta 17.
U12 csapat : 1. (Halász Anna, Szabó Alexa, Dédesi Krisztina)
U12: Szilágyi Gellért 3.
U13: Fodor Virág 6. - Pócs Levente 6.
U14: Filip Zoárd 5. - Haraszin Gréta 7.
U15: Szilágyi Bulcsú 10.




Miskolc - Szerencs


2015.05.16


MVSI Kupa eredményei:
Kozma Laura 1. 50 m gyors, 1. 50 m mell
Kozma Réka 1. 100 m mell, 4. 50 m gyors
Hornyik Hanna 1. 50 m gyors
Hornyik Míra 2. 100 m mell, 5. 50 m gyors
Cseke Balázs 2. 50 m gyors
Szerencs amatőr úszóverseny:
Doszpoly Zsombor 1. 50 m gyors, 2. 50 m hát
Domonkos Petra 2. 50 m gyors, 2. 50 m hát, 4. 50 m mell
Lipták Ádám 2. 50 m mell, 3. 50 m gyors, 4. 50 m hát
Meleg Anna 2. 50 m hát , 4. 50 m gyors,
Veréb-Fekete Bence 3. 50 m mell, 5. 50 m gyors,




Magyar Kupa 2. egyéni és váltó


2015.05.11


Két napos Magyar Kupaforduló - 500 versenyző.
Összesített helyezések: 8 arany - 4 ezüst - 1 bronz
Eredmények:
1. Kozma Réka
1. Cseke Balázs
1. 2005-ös csapat (Kozma Réka, Hornyik Hanna, Hornyik Míra)
2. Hornyik Míra
2. Kozma Laura
2. 2004-es csapat (Halász Anna, Szabó Alexa, Dédesi Krisztina)
3. Hornyik Hanna
5. Halász Anna
5. Filip Zoárd
6. Fodor Virág
Váltók:
1. Hornyik Hanna - Kozma Réka (2005)
1. Hornyik Míra - Cseke Balázs (2005.- mix váltó)
1. Halász Anna - Dédesi Krisztina (2004)
1. Szabó Alexa - Szilágyi Gellért (2004 mix - váltó)
1. Haraszin Gréta - Filip Zoárd (2002 mix - váltó)
2. Kozma Laura - Lövei Vanda (2006 mix váltó)
4. Fodor Virág - Pócs Levente (2003 mix - váltó)
5. Lövei Gréta - Rácz boróka (2004)
Képek a galériában.(folyamatosan töltve !)




Tapolcai Vakáció 2015.


2015.05.01


Tábori életképek.
Válogatás az elmúlt évek "Tapolcai Vakáció" képeiből.
Mindenkit szeretettel várunk !!




Magyar Kupa I. - Székesfehérvár


2015.04.18


Eredmények:

Kozma Réka 1., Hornyik Hanna 2., Hornyik Míra 5.
2005-ös szül. csapat : 1. (Kozma R., Hornyik H, Hornyik M.)

Kozma Laura 2., Cseke Balázs 3., Halász Anna 7.

2004-es szül. csapat: 3. (Halász A., Dédesi K., Lövei G.)

Szilágyi Gellért 3., Fodor Virág 3., Pócs Levente 5.
Filip Zoárd 9. Képek a galériában.




Edzőtábor - Hajdúszoboszló


2015.04.13


Képek a Galériában.
A többi később.




Megyei Mezei Futóverseny


2015.03.30


Eredmények:
Szabó Alexa (2004) - 1.helyezés
Szilágyi Gellért (2004) - 1.
Haraszin Gréta (2002) - 2.
Halász Anna (2004) - 3.
Pócs Levente (2003) - 5.
Szilágyi Bulcsú (2001) - 9.
Képek a galériában.




Amatőr Úszóverseny - Encs


2015.03.28


Eredmények: arany: 8 db, ezüst: 8 db, bronz: 10 db
Versenyszámok sorrendje: 50 gyors. 50 mell, 50 hát
Doszpoly Zsombor: 1. - 2. - 1. helyezés, Tóth Zengő: 1. - 1. - 2.
Fazekas Hanna: 1. - 1. - 2., Lipták Ádám: 2. - 1. - 3.
Domonkos Petra: 1. - - . - 2., Haraszin Linda: 2. - 5. - 2.,
Haraszin Gréta: 2. - 3. - 3., Tóth Regő: 3. - 3. - 4.,
Török Ádám: 3. - 3. - 3., Bártfay Emma: 4. - 3. - 5. ,
Meleg Anna: 3. - 5. - 6., Lázár Zoltán: 6. - -- - 5.
Képek a galériában.




Díjátadó - Megyei Úszó Szövetség


2015.03.27


Egyesületünkből díjazottak:
Kozma Laura
Hornyik Hanna
Kozma Réka
Fazekas Hanna
Doszpoly Zsombor
Liták Ádám
Képek a galériában.




Víz Világnapja - Miskolc


2015.03.21


Kozma Laura (2007): 50 m mell - 1. helyezés, 50 m gyors - 2. hely
Hornyik Hanna (2005): 200 m gyors - 1. hely
Hornyik Míra (2005): 200 m gyors - 5. , 100 m mell - 4. helyezés




Edzőtábor - Budapest KSI


2015.03.07


Négy napos edzőtábor.
Képek a galériában.




Kéttusa Fedettpályás - Székesfehérvár


2015.02.14


Eredmények:
2. Kozma Laura (2007)
1. Kozma Réka (2005)
2. Hornyik Hanna (2005)
2. Cseke Balázs (2005)
5. Halász Anna (2004)
6. Szabó Alexa (2004)
4. Szilágyi Gellért (2004)
5. Filip Zoárd (2002)
9. Szilágyi Bulcsú (2001)




Megyei Bajnokság


2015.01.31


Eredmények:
Kozma Laura: 100 m gyors: 1., 50 m mell: 1., 50 m hát: 1., 50 m gyors: 1.
Hornyik Hanna: 200 m gyors: 1., 400 m gyors: 1.
Kozma Réka: 100 m mell: 2., 200 m vegyes: 2., 200 m gyors: 3.
Hornyik Míra: 200 m gyors: 2., 400 m gyors: 2.
Cseke Balázs: 200 m gyors: 3.
Rácz Boróka: 100 m hát: 3.
Filip Zoárd: 200 m gyors: 3.
200 m gyors: Dédesi Krisztina: 4., Szilágyi Gellért: 4., Halász Anna: 7.
Képek - galéria.




Szilveszteri közös buli


2015.01.01


Képek a galériában.




MINI Karácsonyi Csobbanás


2014.12.20


Képekből válogatás a galériában.




Díjátadó


2014.12.19


Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata által megrendezett, „Kiváló teljesítményt nyújtó sportolók” díjátadó ünnepségére meghívott versenyzőink: Szilágyi Gellért, Cseke Balázs, Kozma Réka, Kozma Laura, Hornyik Hanna, Hornyik Míra, Cselényi Dominika, Filip Zoárd.




Mikulás Kupa - Mezőkövesd


2014.12.05


Eredmények 33 méteres számokban:
Hornyik Hanna: gyors - 1., hát - 1., pillangó - 1., mell - 3.
Kozma Laura: gyors - 1., hát - 1., mell - 1.
Kozma Réka: gyors - 2., hát - 2., mell - 1.
Szilágyi Gellért: gyors - 1., mell - 1., hát - 3.
Rácz Boróka: hát - 1., pillangó - 2.
Lövei Gréta: gyors - 1., hát - 3., pillangó - 2.
Pócs Levente: hát - 1., mell - 3.
Fodor Virág: gyors - 2., mell - 1.
Dédesi Krisztina: pillangó - 1.
Cseke Balázs: gyors - 2., mell - 2.
Szabó Alexa: gyors - 2., hát - 3., mell - 3.
Doszpoly Zsombor: gyors - 2., hát - 2.
Hornyik Míra: gyors - 3. mell - 2.
Lipták Ádám: mell - 3.




XX. Testvérvárosok Kupa - Miskolc


2014.11.30


Kozma Laura:
50 m gyors - 1. helyezés,
50 m mell - 1. helyezés

Fazekas Hanna:
50 m mell - 2. helyezés




Amatőr úszóverseny - Gönc


2014.11.22


Eredmények:
Doszpoly Zsombor: 25m gyors - 1., 25m hát - 1.
Lipták Ádám: 25m gyors - 2., 25m hát - 2.
Haraszin Gréta: 50m gyors - 2.
Haraszin Linda: 25m gyors - 2.
Domonkos Petra: 50m gyors - 3., 50m hát - 3.
Török Ádám: 50m gyors - 3., 50m mell - 3.
Mattyasovszky Balázs: 50m gyors - 3., 50m mell - 3.
Bártfay Emma: 50m gyors - 3.
Lázár Zoltán: 50m hát - 3.




Elit és Országos Bajnokság kéttusában


2014.10.19


Eredményeink:
Országos Bajnoki Arany : 6 db - Ezüst : 11 db - Bronz : 4 db

Egyéni:
Szilágyi Gellért 1. és 3. helyezés
Cselényi Dominika két 2. hely
Hornyik Hanna 2. és 3. hely
Cseke Balázs 2. és 3. hely
Szabó Alexa 3. hely

Csapat:
2005-ös lány: 1. helyezés ( Kozma Réka, Hornyik Hanna, Hornyik Míra)
2004-es lány : 2. hely (Szabó Alexa, Lövei Gréta, Rácz Boróka)


Váltók:
2002-es mix : két 1. hely (Cselényi Dominika, Filip Zoárd )
2005-ös mix : 1. hely ( Kozma Réka, Cseke Balázs )
2005-ös mix: 1. hely ( Kozma Laura, Cseke Balázs )
2005-ös lány : két 2. hely (Hornyik Hanna, Hornyik Míra)
2004-es lány : két 2. hely ( Szabó Alexa, Lövei Gréta )
2004-es mix : két 2. hely ( Rácz Boróka, Szilágyi Gellért )
2004-es leány B: 5. hely (Dédesi Krisztina, Halász Anna)
2003-as mix: 4. hely (Fodor Virág, Pócs Levente )

Gratulálunk a sportolóknak és edzőnek, valamint köszönet a szülőknek.




Edzőtábor - Hajdúszoboszló


2014.10.17


Képek a galériában.




Magyar Kupa III. váltó - Budapest


2014.09.20


Eredmények a váltókban:

"H" korcsoport:
Mix váltó: 1. Kozma Réka - Cseke Balázs
"A" csapat: 3. Hornyik Hanna - Hornyik Míra
"B" csapat:12. Kozma Laura - Lövei Vanda

"G" korcsoport:
Mix váltó: 3. Rácz Boróka - Szilágyi Gellért
"A" csapat: 2. Szabó Alexa - Lövei Gréta
"B" csapat: 8. Halász Anna - Szabó Borka

"F" korcsoport : Mix váltó : 3. Fodor Virág - Pócs Levente

"E" korcsoport: Mix váltó : 2. Cselényi Dominika - Filip Zoárd

Képek a Galériában.




Tapolcai Vakáció 2014. - 9. turnus


2014.08.15


Galéria !




Tapolcai Vakáció 2014. - 8. turnus


2014.08.08


Képek a galériában!




Tapolcai Vakáció 2014. - 7. turnus


2014.08.01


Galéria !




Magyar Kupa V. - Csepel


2014.07.26


Eredmények:
Cseke Balázs (2005) 1.
2004-es csapat 2. (Lövei Gréta, Szabó Alexa, Rácz Bori)
2005-ös csapat 2. (Kozma Réka, Hornyik Míra, Hornyik Hanna)
Kozma Réka (2005) 3.
4. helyezés: Szabó Alexa (2004), Cselényi Dominika (2002), Szilágyi Gellért (2004), Pócs Levente (2003), Filip Zoárd (2003)
Hornyik Míra (2005) 7.
Lövei Vanda (2004) 8. , Hornyik Hanna (2005) 8.
Fodor Virág (2003) 10. , Rácz Boróka (2004) 14.
Tomcsik Kíra (2004) 15. , Szilágyi Bulcsú (2001) 16.
Kozma Laura (2007) 28.




Tapolcai Vakáció 2014. - 6. turnus


2014.07.25


GALÉRIA !!




Tapolcai Vakáció 2014. - 5. turnus


2014.07.18


Képek - galéria.




Tapolcai Vakáció 2014. - 4. turnus


2014.07.11


Galéria !




Tapolcai Vakáció 2014. - 3. turnus


2014.07.09


Képek a galériában.




Tapolcai Vakáció 2014. - 2. turnus


2014.07.08


Galéria !




Magyar Kupa IV. - Budapest


2014.07.07


Képek a galériában.
Eredmények (egyéni):
1. Szilágyi Gellért
2. Kozma Réka 2. Cseke Balázs 2. Pócs Levente
3. Cselényi Dominika 5. Szabó Alexa 5. Filip Zoárd 6. Hornyik Hanna

Csapat:
1. Kozma Réka - Hornyik Hanna - Hornyik Míra
2. Rácz Boróka - Szabó Alexa - Lövei Gréta

Váltók:
2. Kozma Réka - Hornyik Hanna
3. Lövei Gréta - Rácz Bori
4. Havasi Marcell - Kovács Géza
4. Dédesi Kriszti - Tomcsik Kíra
Mix-váltó:
1. Cselényi Dominika - Filip Zoárd
2. Cseke Balázs - Hornyik Míra
3. Szabó Alexa - Szilágyi Gellért
5. Fodor Virág - Pócs Levente




Tapolcai Vakáció 2014 - 1. turnus


2014.06.21


Képek a galériában.




Magyar Kupa III. - Székesfehérvár


2014.06.15


Eredményeink:
Kozma Réka 1.
Leány csapat (2005.) 1.
Cselényi Dominika 2.
Szilágyi Gellért 2.
Pócs Levente 4.
Hornyik Hanna 5.
Filip Zoárd 5.
Hornyik Míra 8.
Rácz Boróka 9.
Lövei Gréta 12.
Képek a galériában.




Városi Mezei Futóverseny


2014.06.04


Gyermeknapi Csoki Futás - Városi Mezei Futóverseny
Egyesületünk versenyzői a következő eredményeket érték el.
1. Kozma Réka (2005)
1. Cseke Balázs (2005)
1. Szabó Alexa (2004) a Magyar Bajnok futó előtt ért célba.
1. Pócs Levente (2003)
2. Szilágyi Gellért (2004)
3. Fodor Virág (2003)
5. Lövei Gréta (2004)
Galéria.




Magyar Kupa II. - Budapest


2014.05.31


Öttusa szakosztályunk 16 sportolóval vett részt a Magyar Kupa II. fordulóján.
400 induló közül a következő eredményeket értük el.
Cselényi Dominika (2002) 2. helyezés
2005.szül.: Cseke Balázs 2. ,Kozma Réka 3. , Hornyik Hanna 9. , Hornyik Míra 13.
2005-ös leány csapatunk 3. helyen végzett.
2004.: Szilágyi Gellért 3. , Lövei Gréta 10. ,Szabó Alexa 13. , Dédesi Krisztina 17.
2004. leány csapatunk 4.
2003.: Pócs Levente 6. , Fodor Virág 10.
Portréképek a galériában.




Tapolcai Vakáció 2014


2014.05.30


Kedves Szülők !
Kedves Gyerekek !

TAPOLCAI VAKÁCIÓ nyári táborunkat idén is megrendezzük.
Új programokkal és különleges kézműves technikákkal mindenkit szeretettel várunk.
2012. és 2013. év tábori képeiből válogatás a Galériában.




MVSI és Szerencs Kupa


2014.05.24


Eredmények :
Szerencs Kupa:
Kozma Laura: Négy arany és a legeredményesebb versenyzőjének járó kupa.
Kozma Réka: 50 mell: 1., 50 gyors: 3.
Halász Anna: 50 gyors: 4., 50 hát: 5.
MVSI Kupa:
Kozma Laura: 50 mell: 1.
Kozma Réka: 50 mell: 2.
4 x 50m vegyesváltó: 3.
(Rácz Boróka, Dédesi Krisztina, Lövei Gréta, Kozma Réka )
Galéria !!!




Havasi Marcell dobogós eredményei


2014.05.10


Árpád Kupa - Hajdúszoboszló (2014.04.26 - 27)
100 m pillangó - 1. helyezés
200 m gyors - 3.

Agriasprint Úszóverseny - Eger ( 2014.05.10.)
50 m gyors - 3. helyezés
100 m pillangó - 2.
50 m pillangó - 2 .
100 m gyors - 4.




Magyar Kupa I. - Székesfehérvár


2014.04.12


Eredmények:
Cselényi Dominika 1. helyezés
Szilágyi Gellért 2.
Cseke Balázs 2.
Pócs Levente 4.
Fodor Virág 4.
Hornyik Hanna 6.
Kozma Réka 8.
Rácz Boróka 10.
Szilágyi Bulcsú 13.
Hornyik Míra 29.
Leány csapat: 6.
Képek - galéria !




Edzőtábor - Hajdúszoboszló


2014.04.04


Életképek a galériában.




Miskolc első női öttusázója


2014.03.16


Egyesületünk sportolója Csapó Placida (1998) Miskolc első női öttusázója.
Edzéseiről képek válogatása a galériában.




Víz Világnapi Úszóverseny - Miskolc


2014.03.09


Eredményeink:
Kiss Attila (1996): 200 m gyors: 1. , 400 m gyors: 1.
Havasi Marcell (2005): 200 m gyors: 2. , 100 m pillangó: 1.
Kozma Laura (2007): 50 m gyors: 2. , 50 m mell: 1. , 50 m hát: 2.
Tóth Regő (2008): 50 m mell: 3. , 50 m hát: 5.
Fazekas Hanna (2008): 50 m hát: 3.
Rácz Boróka (2004): 100 m hát: 4.
Szilágyi Gellért (2004): 100 m mell: 4.
Képek - Galéria.




Kocsonyafesztivál Béka Úszóverseny - Szikszó


2014.03.08


A csapat eredményei gyors, mell és hátúszásban:
Lövei Gréta: 1. , 1. , 1.
Kozma Laura: 1. , 1. , 1.
Pócs Levente: 1. , 4. , 1.
Kiss Olívia: 1. , 5. , 1.
Filip Zoárd: 1. , 2. , 2.
Kozma Réka 3. , 1. , 3.
Dédesi Kriszti: 2. , 2. , 5.
Szilágyi Bulcsú: 2. , 3. , 3.
Hornyik Hanna: 2. , 4. , 3.
Hornyik Míra: 4. , 3.
Lövei Vanda: 4. , 5.
Halász Anna: 4.
Képek a galériában.




Megyei Diákolimpia - Ózd


2014.01.20


Eredmények:
50 m gyors: 1. Cseke Balázs ( I. kcs.)
2. Havasi Marcell ( I. kcs.)
3. Fodor Virág ( II. kcs.)
3. Kiss Olívia ( I. kcs)
50 m mell: 2. Szilágyi Gellért ( II. kcs.)
4. Kozma Réka ( I. kcs.)
50 m hát: 2. Havasi Marcell ( I. kcs.)
3. Cseke Balázs ( I. kcs.)
3. Kiss Olívia ( I. kcs.)
4. Rácz Boróka ( II. kcs.)




Karácsonyi Csobbanás


2013.12.15


December 15-én egyesületünk a hagyományokhoz híven megrendezte a III. Karácsonyi Csobbanást a Kemény Dénes Sportuszodában.
A sportos délelőttön a gyerekek és felnőttek az úszás mellett az öttusa további versenyszámaival is megismerkedhettek.
Az esemény díszvendégei a kétszeres olimpiai bajnok Martinek János aki egyben Magyar Öttusa Szövetség főtitkára, valamint Molnár Gábor versenyigazgató, akik a lézerlövészet lebonyolítása mellett a többi sportágnál is aktív szerepet vállalt.
A legkisebbek szüleikkel együtt a tanmedencében játékos foglalkozáson vettek részt, a gyermekekről víz alatti fényképek is készültek.
A „Teljesítettem” próbára 125 nevezés érkezett, ami 400 m uszoda körbefutásából és 66 m úszásból állt. A legfiatalabb induló 5 éves, a legidősebb 65 éves volt. Az emlékérmeket a díszvendég Martinek János és Fázold Henrik az egyesület szakmai vezetője adta át.
A résztvevők a Neptun Búvár Klub szakembereivel a palackos merülést próbálhatták ki, valamint az egészségügyi team vérnyomás-, vércukor- és koleszterinszint-méréseket végzett az érdeklődőknek. A közel 350 résztvevő közül minden gyermek karácsonyi ajándékokkal távozott. Képek a galériában.

Mindenkinek Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánunk.




Megyei Amatőr Úszóverseny - Szerencs


2013.12.14


A Legeredményesebb Egyesületnek járó kupát elhoztuk.
50 méteres versenyszámokban a következő helyezéseket értük el.
Lövei Gréta (2004) gyors 1., mell 1., hát 1.
Havasi Marcell (2005) gyors 1., mell 1., hát 1.
Kozma Laura (2007) gyors 1., mell 1., hát 1.
Kiss Olívia (2005) gyors 1., mell 3., hát 1.
Cseke Balázs (2005) gyors 2., mell 2., hát 2.
Pócs Levente (2003) gyors 2., mell 2., hát 1.
Dédesi Krisztina (2004) gyors 2., mell 5., hát 6.
Kozma Réka (2005) gyors 4., mell 1., hát 6.
Hornyik Hanna (2005) gyors 2., hát 5.
Hornyik Míra (2005) gyors 6., mell 6.
Lány gyorsváltó 1.
A verseny Legeredményesebb Versenyzőnek járó kupát leányoknál Lövei Gréta, fiúknál Havasi Marcell egyesületünk sportolói vehették át.




Traubi Kupa - Debrecen


2013.12.07


Szilágyi Gellért - 200 m mell - 1. helyezés (aranyjelvényes szint).
Kiss Olívia - 100 m hát - 3. , 100 m gyors - 8.
Havasi Marcell - 100 m gyors - 4. , 100 m hát - 5. (aranyjelvényes szint)




MÚSZ - Aranyjelvényes Program


2013.11.24


A következő sportolóink úszták meg a MÚSZ - Aranyjelvényes program szintidejeit.
Kiss Attila (1996) 200 m , 400 m , 800 m , 1500 m gyors és 400 m vegyesen aranyjelvényes.
Havasi Marcell (2005) 100 m gyors és 200 m gyorson aranyjelvény, 100 m pillangó bronzjelvény.
Cseke Balázs (2005) 100 m gyors aranyjelvény, 100 m hát ezüstjelvény.
Kiss Olívia (2005) 100 m gyorson és 100 m háton ezüstjelvény.
Szilágyi Gellért (2004) 100 m mell ezüstjelvény, 100 m gyors bronzjelvény.
Rácz Boróka (2004) 100 m háton és 100 m gyorsban is bronzjelvény.




Bitskey Emlékverseny


2013.11.23


Eredményeink:
Kiss Attila (1996) 100 m gyors - 1., 400 m gyors - 1. helyezés
Kozma Laura (2007) 50 m gyorson, háton és mellen is 1. helyezést ért el.
Szilágyi Gellért (2004) 100 m mell - 2. , 100 m gyors - 9.
Rácz Boróka (2004) 100 m hát - 3. , 100 m gyors - 9.
Kiss Olívia (2005) 100 m hát - 4. , 100 m gyors - 7. , 50 m pille - 7.
Cseke Balázs (2005) 100 m gyors - 5. , 100 m hát - 6.
Tóth Lotti (2007) 50 m gyors és mell 4. , 50 m hát - 5.




VI. Agriasprint - Eger


2013.11.11


Havasi Marcell sportolónk az VI. Agriasprint versenyen 100 m gyorson 3. helyezést ért el.
Így 200 és 100 m is megvan a szintideje az aranyjelvényhez.




Encs - amatőr úszóverseny


2013.11.09


8 fő csapatunk eredményei a következők:
6 arany
5 ezüst
5 bronz
Versenyzőink: Lövei Gréta, Dédesi Krisztina, Kiss Olívia, Lövei Vanda
Cseke Balázs, Filip Zoárd, Pócs Levente, Kovács Géza
Galéria !!




Lovaglás


2013.10.31


A lovas foglalkozásokról folyamatosan lesznek a képek felrakva a galériába.




Szenior úszónk eredményi


2013.10.30


Szenior úszónk Dr Garamvölgyi Orsolya két arany és egy bronzérmet nyert a "Luxembourg Masters Open 2013" versenyen.




Elit Országos Bajnokság - Budapest


2013.10.26


Eredményeink kéttusában:
Szilágyi Gellért (2004) - Országos Bajnok (1.)
Fodor Virág (2003) - 3.helyezés
Cselényi Dominika (2002) - 3. helyetés
Rácz Boróka (2004) - 4.helyezés
Galéria.




Edzőtábor - Hajdúszoboszló


2013.10.20


Edzőtábori képekből válogatás a galériában.




Traubi Kupa Debrecen


2013.10.12


Eredmények:
Kiss Attila (1996): 200 m gyors - 2. , 200 m vegyes - 3.
Havasi Marcell (2005): 200 m gyors - 1. , 50 m gyors - 3. , 50 m hát és 100 m pillangó 5.
Marci átvehette a korosztályában a legtöbb LEN pontot szerzőnek járó kupát.




Magyar Kupa VIII. - Székesfehérvár


2013.09.28


Székesfehérváron megrendezett Magyar Kupa VIII. fordulón versenyzőink három ezüsttel gazdagodtak.
Érmeseink: Cselényi Dominika, Fodor Virág, Szilágyi Gellért.
A nyolc kupaforduló összesítése: 2 arany, 11 ezüst, 8 bronz.
Csapattagok: Cselényi Dominika, Szilágyi Gellért, Fodor Virág, Tomcsik Kíra,
Csapó Placida, Rácz Boróka, Szabó Borka, Cseke Balázs.
Az Elit Országos Bajnokság 12-es döntőjébe jutottak a kupafordulók alapján:
Cselényi Dominika, Szilágyi Gellért, Fodor Virág, Rácz Boróka, tartalék: Csapó Placida.
Galéria !




Interjú Kiss Attilával


2013.08.30


Az alábbi liken elérhető http://www.utanpotlassport.hu/2013/07/30/a-meglepetesbronz-titkai-2/




Tapolcai Vakáció 9. turnus


2013.08.16


9. turnus életképeiből. - Galéria !




Tapolcai Vakáció 8. turnus


2013.08.09


Galéria !!




Tapolcai Vakáció 7.turnus


2013.08.02


Képek a galériában.




Sportolónk EB 3. helyezett


2013.07.28


A magyar válogatott tagjaként sportolónk Kiss Attila (1996), a Törökországban zajló Ifjúsági Európa Bajnokságon 3 fős csapatversenyben bronzérmet nyert.
Gratulálunk !




Tapolcai Vakáció 6. turnus


2013.07.26


Galéria !




Tapolcai Vakáció - 5. turnus


2013.07.19


Tábori képek a galériában.




Tapolcai Vakáció - 4.turnus


2013.07.12


Tábori életképek a 4. turnusról - galéria.




Tapolcai Vakáció 2013 - 3.turnus


2013.07.05


120 kép feltöltve. - Galéria !!




Tapolcai Vakáció 2013 - 2.turnus


2013.06.27


GALÉRIA !!!!




Tapolcai Vakáció 2013 - 1.turnus


2013.06.20


A tábor képei megtekinthetők a galériában.




V. Magyar Kupa - Budapest


2013.06.01


Cselényi Dominika (D2): 1.
Szilágyi Gellért (F) : 2.
Cseke Balázs (F) : 9.
Tomcsik Kíra (F) : 3.
Szabó Borka :középmezőny
Fodor Virág (E) : 8.
Csapó Placida (B) : 12. (úszás+ kombi.)




Díjátadó ünnepség


2013.05.31


B.A.Z. Megyei Úszó Szövetségtől a megye legeredményesebb úszója díjat vehette át Kiss Attila.
Egyesületünkből a fiatalabbak közül díjazott volt: Tomcsik Kíra, Rácz Boróka, Szilágyi Gellért és Havasi Marcell.
Edzőjük: Fázold Henrik. Gratulálunk !
(Galéria.)




MVSI Kupa - Miskolc


2013.05.25

Eredmények:
Tomcsik Kíra (2004): 50 m hát: 1., 100 m gyors: 1., 100 m pille: 2., 200 m vegyes: 2.
Szilágyi Gellért (2004): 50 m mell: 1., 100 m mell: 1.
Kiss Róbert (2006): 50 m mell: 2., 50 m hát: 2., 50 m gyors: 3., 100 m gyors: 2.
Havasi Marcell (2005): 50 m pille: 1., 100m gyors: 3., 50 m hát: 6., 50 m gyors: 6.
Kiss Olívia (2005): 50 m pille: 5., 50 m hát: 6., 100 m gyors: 7.




IV. Magyar Kupa - Mór


2013.05.17


Eredmények:
Cselényi Dominika : 2.
Tomcsik Kíra: 2.
Szilágyi Gellért: 2.
Fodor Virág: 7.
Cseke Balázs: 9.
Képek a galériában.




VI. Hagyományőrző - Ózd


2013.05.11


Eredmények:
Kiss Róbert: 50 gyors - 1., 50 mell - 1. 50.hát - 1.
Tomcsik Kíra: 100 gyors - 1., 50 pille - 3.
Szilágyi Gellért: 100 mell - 1., 50 gyors - 3.
Rácz Boróka: 100 hát - 1., 50 pille - 4.
Havasi Marcell: 50 pille - 2., 50 gyors - 3.
Kiss Olívia: 50 hát - 2., 50 gyors - 4. 50 pille - 5.
Képek - galéria.




VIII. Szerencs Kupa


2013.05.04


Eredmények:
Kiss Róbert: 50 gyors - 1., 50 hát - 1., 50 mell - 1.
Dédesi Krisztina: 50 gyors - 1., 50 pille - 2.
Lövei Gréta: 50 mell - 1., 50 hát - 3.,
Havasi Marcell: 50 pille - 1., 50 hát - 2., 50 gyors - 2., 50 mell - 3.
Kiss Olívia: 50 pille - 2., 50 hát - 3., 50gyors - 4.
Pócs Levente: 50 gyors - 4., 50 hát - 4.
Lövei Vanda: 50 mell - 6.
Galéria !




Magyar Kupa III. - Csepel


2013.04.27

Csepelen megrendezésre kerülő MK III. fordulón sportolóink eredményei.
"F" korcsoport : Tomcsik Kira 3. - Rácz Boróka 5.
"F" leány csapatunk 4. helyen végzett ( Tomcsik Kira, Rácz Boróka, Szabó Borka)
"F" fiú: Szilágyi Gellért 3.
"E" korcs.: Fodor Virág 4.
"D2" korcs.: Cselényi Dominika 3.
"B" korcs.: Csapó Placida 12. (háromtusában)
Képek a galériában.




Tapolcai ovisok úszásoktatása a Termálfürdőben


2013.04.12


Képek a galériában.




Magyar Kupa II. - Székesfehérvár


2013.04.06


Magyar Kupa II. eredményei két ill. háromtusában.
Cselényi Dominika 2.
Rácz Boróka: 3.
Szilágyi Gellért: 3.
Fodor Virág: 4.
Szabó Borka egyéni csúcsot úszott és futott.
Képek - galéria.




Magyar Kupa I. - Budapest


2013.03.28


Tusás sportolóink eredményei.
"E" korcsoport : Fodor Virág 1. helyezés
"D2" korcsop.: Cselényi Dominika 2.
"F" korcsop.: Rácz Boróka 3.
Szilágyi Gellért 4.
"B" korcsop.: Csapó Placida háromtusában 13.
Képek - galéria.




XVII. Víz Világnapja Úszóverseny - Miskolc


2013.03.23


Eredményeink:
Kiss Róbert (2006): 50m gyors: 1., 50m hát: 1., 50m mell: 1.
Tomcsik Kíra (2004): 100m gyors: 1., 100m pille: 2., 100m hát: 4., 100m mell: 4.
Rácz Boróka (2004): 100m hát: 2., 100m pille: 3., 100m gyors: 6.
Havasi Marcell (2005): 50m hát: 2., 100m pille: 4., 50m gyors: 5.
Szilágyi Gellért (2004): 100m mell: 4.
Kozma Laura (2007): 50m gyors: 1., 50m hát: 1.
Tóth Lotti (2007): 50m mell: 2., 50m hát: 3.
Képek a galériában !




Kocsonyafesztivál Béka Úszóverseny


2013.02.23


Eredmémyek:
Havasi Marcell (2005): 50m gyors: 1., 50m hát: 1. , 100m gyors: 1.
Tomcsik Kíra (2004): 50m gyors: 1., 50m hát: 2., 100m gyors: 1.
Havasi Zénó (2004): 50m gyors: 2., 50m mell: 2., 50m hát: 3.
Kiss Olívia (2005): 50m hát: 1., 50m gyors: 4.
Rácz Boróka (2004): 50m hát: 1.
Képek a galériában.




Megyei Diákolimpia I. - II. korcsoport - Ózd


2013.01.23


Egyesületünk versenyzőinek eredményei.
Tomcsik Kíra : 50m gyors - 1. 50m hát - 1.
Havasi Marcell: 50m gyors - 2. 50m hát - 1.
Szilágyi Gellért: 50m mell - 1.
Rácz Boróka: 50m gyors - 2. 50m hát - 3.
Cselényi Dominika: 50m gyors - 4. 50m hát - 3.
Dédesi Krisztina: 50m mell - 4.
Gratulálunk az Országos Diákolimpiára jutottaknak.
Képek a Galériában .




BUÉK


2012.12.28


Boldog Új Évet Kívánunk !




Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk !


2012.12.22





MINI Karácsonyi Csobbanás


2012.12.16


Képek a galériában.




Karácsony Kupa - Szerencs


2012.12.15


Képek a galériában.
Eredmények:
A legeredményesebb leánynak járó kupát Tomcsik Kíra, a fiúknál Havasi Marcell versenyzőnk hozta el.
Tomcsik Kíra: gyors - 1. hely hát - 2. hely mell - 1. helyezés
Rácz Boróka: gyors - 2. hát - 1.
Dédesi Krisztina: mell - 2.
Kiss Olívia: hát - 2. gyors - 4.
Tóth Lotti: mell - 6. hát - 6.
Kiss Róbert: gyors - 1. hát - 1. mell - 1.
Havasi Marcell: gyors - 1. mell - 2. hát - 1.
Szilágyi Gellért: mell - 1. gyors - 1. hát - 4.
Filip Zoárd: gyors - 1. mell - 5.
Pócs Levente: hát - 3. gyors - 5.
A fiú 4 x 50m gyorsváltó 1. helyezést ért el.




Mikulás Kupa - Mezőkövesd


2012.12.07


Képek a galériában.
12 egyesület - 240 induló
Minden korosztálynak, minden versenyszámban 33 m-t kellett teljesíteni.
Eredményeink:
Kiss Róbert: gyors - 1.hely, hát: - 1. hely, mell - 1. helyezés
Tomcsik Kíra: gyors - 1. hát - 2. mell - 4. pille - 2.
Rácz Boróka: gyors - 2. hát - 1. pille - 4.
Szilágyi Gellért: mell - 1. gyors - 2. hát - 3.
Cselényi Dominika: gyors - 3.
Dédesi Krisztina: mell - 3.
Havasi Marcell: gyors - 4. hát - 4.
Kiss Olívia: gyors - 4 hát - 6.




XXV. Bitskey Z. Emlékverseny


2012.11.17


Képek a galériában.

Eredmények:

Kiss Attila (1996) 2. 400 m vegyes
Kiss Róbert (2006) 1. 50 m gyors 1. 50 m hát 1. 50 m mell
Szilágyi Gellért (2004) 1. 100 m mell
Tomcsik Kíra (2004) 3. 100 m hát 3. 100 m gyors 4. 100 m mell
Rácz Boróka (2004) 2. 100 m hát 4. 100 m gyors
Havasi Marcell (2005) 4. 100 m gyors 6. 50 m gyors
Fodor Virág (2003) 5. 100 m hát
Cselényi Dominika (2002) 7. 200 m gyors





Három- és Kéttusa ELIT Országos Bajnokság


2012.10.19


Mór adott otthont a Három és Kéttusa ELIT Országos Bajnokságnak.
Egyesületünkből Cselényi Dominika (2002) és Fodor Virág (2003) kvalifikálta magát a legjobb 12-es döntőbe.
Az úszásból és futásból álló versenyen az "E" korcsoportban Dominika bravúros futóhajrával a 2. helyen végzett összetettben.
"F" kategóriában Virág a 6. helyen zárt. Gratulálunk !!




B.A.Z Megyei Úszószövetség Díjátadó Ünnepsége


2012.09.21





Kiss Attila megnyerte a Niagara Opent


2012.08.19


A "Niagara Open Water 2012" versenyen sportolón 5 km-es távon aranyérmet szerzett.




Tapolcai Vakáció Plusz ! 9.turnus


2012.08.17


Képek a galériában !!!!




Tapolcai Vakáció 8.turnus


2012.08.10


Galéria - képek.




Tapolcai Vakáció 7. turnus


2012.08.03


Galéria !!!!!




Tapolcai Vakáció 6.turnus


2012.07.27


Képek a galériában.




Tapolcai Vakáció 5.turnus


2012.07.20


Képek a galériában.




Kiss Attila Ifjúsági Európa Bajnokságon


2012.07.14


Hazánkat és egyesületünket ifjúsági korosztályban Kiss Attila képviselte a Nyíltvízi Utánpótlás Úszó Európa-bajnokságon a törökországi Kocaeliben. Sportolónk egyéniben 13. helyen végzett a 30 országot felvonultató mezőnyben.
A váltó, melynek tagja volt Attila is 5. helyen ért célba, olyan nagy múltú nemzeteket megelőzve mint pl: Franciaország és Nagy-Britannia.




Tapolcai Vakáció 4.turnus


2012.07.13


Képek a galériában !!




Magyar Kupa VI. forduló


2012.07.07


KÉTTUSA :
A Budapesten megrendezett Magyar Kupa VI. fordulón, Hozdik Eszter és Cselényi Dominika III. helyezést ért el.




Tapolcai Vakáció 3. turnus - 07.02. - 06.


2012.07.06


Galéria !!




Tapolcai Vakáció 2. turnus 06.25. - 29.


2012.06.28


Képek a galériában.




Tapolcai Vakáció 1. turnus 06.18. - 22.


2012.06.21


Képek a galériában.




EB -Debrecen


2012.05.27


Képek a galériában.




Magyar Kupa IV.


2012.05.25


Újabb sikeres versenyen vannak túl a tusás lányok. A Csepeli SC által megrendezett MK IV. fordulón kéttusában:
"F" korosztályban Fodor Virág ezüst,
"E" korcsoportban Cselényi Dominika bronz,
"C" korosztályban Hozdik Eszter egyéniben aranyérem szerzett.
A "C" kategóriában csapatunk 2. helyen végzett, Csapó Placida, Hugyecz Laura, Hozdik Eszter összeállításban.




I. MVSI Kupa Miskolc


2012.05.19



Egyesületünk kis versenyzői sikeresen szerepeltek a Miskolcon május 19-én megrendezett úszóversenyen. 4 egyéni és 1 váltó aranyéremmel gazdagodtak.

A 2004-es születésű lányok között 50 m gyors- és hátúszásban is 1. helyezett Tomcsik Kíra, 2. Rácz Boróka.
50 m mellúszásban Tarcsi Szonja 1. és a 4 x 50m-es gyorsváltóban a csapat (Lövei Gréta, Rácz Boróka, Tomcsik Kíra, Tarcsi Szonja összeállításban) szintén 1. helyezést ért el.

A fiúk között ugyanebben az évjáratban 50 m mellúszásban Szilágyi Gellért arany, Havasi Zénó bronz és a váltó ezüstérmet nyert (Havasi Marcell, Kiss Róbert, Szilágyi Gellért és Havasi Zénó).
2003-as lányok között 50 m mellúszásban Fodor Virág 3. lett.

Képek a galériában.




Magyar Kupa III.


2012.05.12


Székesfehérvár adott otthont a kéttusa Magyar Kupa III. fordulójának.

Csapatunk tagjai két ezüstérmet (Fodor Virág és Hozdik Eszter) és egy bronzérmet (Cselényi Dominika) szerzett.

Képek a galériában.




Ózd - úszás


2012.05.12


Sikeresen szerepeltek kicsi úszóink (4 fő) az ózdi V. Hagyományőrző Úszó Emlékversenyen.

A korosztályuknak kiírt 50 méteres versenyszámokban az eredmények a következők

Aranyérmet nyert:
Tomcsik Kíra - gyorson , Tarcsi Szonja - mellen, Rácz Boróka - háton.

Ezüstérem:
Rácz Boróka - gyorson, Havasi Marcell - háton és mellen.

Bronz:
Tomcsik Kíra - háton, Havasi Marcell - gyorson.
Képek a galériában.

Gratulálunk !!




Kiss Attila (1996)


2012.05.06

A Magyar Vidék Válogatott úszócsapatának tagjaként, Kiss Attila 2012.05. 05-06-án Bajna Lukaban (Bosnia-Herzegovina) megrendezett nemzetközi versenyen vett részt.

Korosztályában, betegsége ellenére két ezüstérmet nyert ( 200 m és 1500 m gyorson).




VII. Szerencs Kupa


2012.05.05


A VII. Szerencs Kupán 10 fős csapatunk vett részt.
Korosztályuk alapján 50 méteres számokban indultak.

Összesített eredményünk a következő:

Aranyérem 2 db
Tomcsik Kíra (2004) - háton
Tarcsi Szonja (2004) - mellen

Ezüstérem 3 db
Kiss Olívia (2005) – háton
Havasi Marcell (2005) – háton
Tomcsik Kíra – gyorson

Bronzérem 6 db
Gergely Lili (2005) – mellen
Havasi Marcell – gyorson
Pócs Levente (2003) – háton
Lövei Gréta (2004) – háton
Kiss Róbert (2006) – háton
Havasi Marcell – mellen

IV. helyezés 6 db, V. - 3 db, VI - 4 db

Képek a galériában.




Magyar Kupa II. forduló


2012.04.28


A Székesfehérváron rendezett kéttusa fordulón az ifjúsági „C” korosztályban Hozdik Eszter az első helyezettel megegyező pontszámmal (helyezésszámok alapján) ezüst érmet szerzett. Csapatban Csapó Placidával és Hugyecz Laurával kiegészülve a 2. helyezettel azonos pontszámmal szerencsétlenségükre itt is a helyezésszámok miatt bronzérmet vehettek át.

Fodor Virág „F” és Cselényi Dominika „E” korcsoportban 5. helyezést ért el.




Amatőr úszóverseny


2012.04.14


8 fős mini csapattal vettünk részt az Encsen megrendezésre kerülő Tavasz Kupa amatőr úszóversenyen.
Összesített eredményünk:
4 arany
5 ezüst
5 bronz




Arany Üst Nemzetközi Korosztályos Úszóverseny


2012.04.06


Kiss Attila a serdülő válogatott színeiben 1500 m gyorsúszásban 16:49,11-es idővel ezüstérmet nyert. 200 m és 400 m gyorson is a döntőben szerepelt.




Magyar Kupa I. forduló


2012.03.31


A Swimming Pentathlon Club versenyzői március 31-én Budapesten a Magyar Öttusa Szövetség által megrendezett évadnyitó Magyar Kupa kéttusa versenyén sikeresen szerepeltek.
Az ifjúsági „C” korosztályban Hozdik Eszter I., míg csapatban Csapó Placidával és Hugyecz Laurával kiegészülve II. helyezést értek el. A legfiatalabbak között Fodor Virág II. és az egy évvel idősebb évjáratban Cselényi Dominika IV. helyen végzett.

Képek a galériában.





-0001.11.30







Ebihal-tanoda

Ebihal-tanoda oktatási időpontok
Ebihal-tanoda október:
05. (szombat), 13. (vasárnap),
19. (szombat), 26. (szombat)







Kérjük, adója 1%-val támogassa egyesületünket
Swimming Pentathlon Club Egyesület
Adószám: 18028702-1-05

Híd Egyesület Miskolc

Platonov SE Debrecen

http://www.uszoranglista.hu/